Ofis Taşımacılığı

Evden eve nakliyat firmaları birçok insan tarafından sadece evdeki eşyaların taşınması konusunda faaliyet gösterdiklerine inanmaktadırlar. Bu sebeple sizlere Cevahiroğlu nakliyat firmasının sadece evden eve taşımacılık değil, ofis taşımacılığı da yaptığını söylemek üzere buradan kısa bir bilgi vermek istiyoruz.
Ofislerinizdeki eşyaların taşınması ev kadar zor olmasa da yine de bir emek isteyen ve profesyonel taşımaya ihtiyaç duyduğunu söylememiz gerekir. Örneğin, İstanbul – Mecidiyeköy’de bir ofisiniz var. Ancak hiç bilmediğimiz nedenden dolayı ofisinizin taşınmasını istiyorsunuz. Yapmanız gereken çok basit! Türkiye sınırları içerisinde ofisinizi nereye isterseniz oraya taşıyabilen bir Cevahiroğlu nakliyat firması var.
Ofis içerisinde aba eşyaların olması neticesinde evlerdeki eşyalara gösterdiğimiz özeni sizin ofis eşyalarınızda göstermeyeceğiz anlamına gelmemelidir. Örneğin, ofisinizde bulunan tüm mobilya masalarını tek tek sökerek önce sarıyor sonrada kamyona yüklemesini yapıyoruz. Koltuklarınız sizin için önemlidir. Çünkü koltuğunuzun taşıma esnasında en ufak bir yerinin bile yırtılması demek gelecek olan misafirlere kötü bir izlenim vereceksiniz anlamına gelmektedir. Bu sebeple tüm eşyalarınızı itinalı bir şekilde sararak koruma altına alıyor ve ona göre taşıyoruz.
Personellerimiz alanında uzman kişiler olması neticesinde bir koltuğun nasıl taşınacağını, nasıl sarılacağını ve nasıl götürüleceğini çok iyi bilmektedir. Cevahiroğlu nakliyat olarak uzun yıllardır ofis taşımacılığı konusunda hizmet verdiğimiz doğrudur. Ofisinizdeki eşyaların çokluğu ya da ağırlığı ne olursa olsun biz kesenlikle bu eşyayı taşıyamayız ya da çok yüksek fiyatlar vererek sizleri asla üzmeyen bir firma olarak adımızdan kaliteli bir şekilde söz ettirmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir