EŞYA DEPOLAMA

Türkiye’nin birçok ilinde depolama hizmeti sağlayan Cevahiroğlu Nakliyat şirketi 15 yıllık nakliyat geçmişini geride bırakarak siz değerli müşterilerine profesyonel depolama hizmeti sağlamaktadır.

Akıllı oda tipi eşya depolama olarak adlandırmış olduğumuz depolarda her bireye ait olan odalarda eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz. Eşya deposu odalarımız yangın, deprem, sel, su baskını, terör gibi olumsuz durumlara karışı sigorta güvencesi altında olup güvenlik kameraları ve güvenlik görevlileri tarafından 7/24 korunmalı depolardır.

Eşya depomuzda eşyalarınızı aylık ve yıllık baz da kiralayabilir, uzun dönemli işlerinizde eşyalarınızı güvenilir ortam içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Depolama öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmetlerinden yararlanarak depoya götürülecek olan eşyalara bakılır ve daha sonra size uygun taşıma planı hazırlanarak doğru ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınızın paketlenmesi yapıldıktan sonra personellerimiz tarafından depoya taşırız. Eşyalarınızın ekspertiz aşamasında eşyanın envanter listesi çıkarıldıktan sonra bir nüshası müşterimize verilecek şekilde hazırlanmaktadır. Müşterimiz eşyalarına ihtiyaç duyması halinde firmamızdan bir hafta öncesinde randevu alarak ihtiyaç duymuş olduğu eşyayı depomuzdan personellerimiz eşliğinde çıkarıp kullanabilmektedir.

Cevahiroğlu Nakliyat

Güler yüzlü,titiz Taşımacılık

Evden eve nakliyat süreci ve sonrası iyi hizmet ilkelerine bağlı Nakliyat ile stressiz ve güler yüzlü hizmetin farkını yaşayın. Tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için İstanbul Nakliyat ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kendinizi Yormayın

Siz çayınızı kahvenizi içerken biz evinizi taşımış olacağız :) Cevahiroğlu Nakliyat ile güvenli bir taşımacılık sizi bekliyor. kendinizi yormayın bırakın Cevahiroğlu nakliye bütün evinizi güvenle taşısın. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçip hizmet almak olacaktır.

Yeniden Birleştirme hizmeti

En büyük sorunlardan biri de marangozların iyi olmaması marangoz konusunda oldukça deneyimliyiz. Firmamız ikea sertifikasına sahip ekipmanları tam olan marangozlar eşliğinde taşıma yapacaklardır.